Kilka słów na powitanie.

Takie Info to podcast który powstał z potrzeby wytłumaczenia się z czasu jaki spędzam w internetach.

Przyznajmy się - każdy z nas od czasu do czasu zagubi się w sieci. I nie ma tu znaczenia czy będą to media społecznościowe czy strony o róznej treści (nie oceniam) ;)

Takie Info jest więc moim alibi które mogę wykorzystać, aby się z tego czasu wytłumaczyć. Tak przed sobą, jak i najbliższymi. Mam nadzieję, że będzie też twoim alibi ;)

Drugim powodem powstania tego podcastu była nieodparta chęć pomocy tym którzy zasłuchali się podcastach o bardzo wąskiej specjalizacji. Mam tu na myśli podcasty kryminalne, o samorozwoju i biznesie. Ja rozumiem, że rozwój jest ważny, a dreszczyk emocji kryminalnych też dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Lecz co za dużo, to niezdrowo!

Dlatego każdy z nas potrzebuje się na moment oderwać. I tu właśnie pojawia się Takie Info: podcast krótki, treściwy i na luzie. W sam raz jako przerywnik pomiędzy poważnymi pozycjami. Nie zmusza do zbytniego myślenia, lecz dostarcza informacje które mogą tak samo rozbawić, jak i dostarczyć ciekawostek które mogą się przydać w najmniej spodziewanych momentach!

Jeśli masz ciekawe info, od którego nie możesz się uwolnić, to napisz. Pomogę ;)

Miłego słuchania, życzy Marek!